18 Квітня, 2023 р., 16:13
17 березня під час робочої поїздки до Вишгородського району голова Київської ОВА Руслан Кравченко перевірив облаштування та обладнання рубежів оборони з Північного напрямку області.
18 Квітня, 2023 р., 12:06
Подаємо заяву про призначення пенсії через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.
17 Квітня, 2023 р., 08:59
   Щоденно ми згадуємо українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей...
15 Квітня, 2023 р., 22:30
Шановні жителі громади, дорога українська родино!
14 Квітня, 2023 р., 17:30
   Страшна звістка прийшла на Малоантонівську землю. На Донеччині загинув наш земляк, офіцер Збройних Cил України, старший лейтенант
14 Квітня, 2023 р., 15:35
У цю неділю, 16 квітня, відзначатимемо одне з найбільших релігійних свят серед християн східного обряду – Великдень. Цей світлий день у всі часи збирав родину за сімейним столом, об’єднував людей і давав надію на майбутнє.
14 Квітня, 2023 р., 15:12
   Захищаючи Україну від російських агресорів, 08 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області загинув житель нашої громади ІВАШИНА МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
14 Квітня, 2023 р., 08:59
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.