29 Березня, 2018 р., 16:55
Увага! В звязку з розчисткою траси по ПЛ-0,4кВ буде перерва в подачі електроенергії в с.Іванівка по вул. Дружби та вул.Квітнева 10.04.18 з 08.00 до 17.00 Дякуємо за розуміння!
29 Березня, 2018 р., 16:42
Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 26-28 березня 2018 року на базі  КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбувся обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування Київщини. У заході взяли участь понад 80 лідерів органів учнівського самоврядування Київщини та Кіровоградської обласної роди учнівського самоврядування навчальних закладів професійно-технічної освіти «Новий формат». Узинську громаду представляла Вероніка Коваленко – учениця Узинської ЗОШ №2, в.о. Голови Дитячої Ради Узинської громади.
29 Березня, 2018 р., 16:22
КП УМР "Узинводоканал" інформує про якість питної води в  системі централізованого комунального водопостачання , яка використовується  для задоволення потреб населення міста Узин по бактеріологічних та хімічних показниках.      Аналізи проводяться  лабораторією ДУ"Київський ОЛЦ МОЗ України" Білоцерківського міжрайонного відділу лабораторних досліджень з періодичністю 1 раз на місяць. По хімічних показниках якість питної води контролюється щоденно  лабораторією питної води КП УМР "Узинводоканал" згідно плану-графіка виробничого контролю, погодженого "Держпродспоживслужбою"
29 Березня, 2018 р., 16:00
  5 дітей Узинської міської ОТГ за сприяння міського голови В.Ю. Гринчука стали учасниками Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну». Серед них діти учасників АТО та лідери учнівського самоврядування громади: Гусленко Юлія та Попов Олексій – учні Узинської ЗОШ №1, Ложка Давид та Маєвський Артур – учні НВК «Узинська гімназія», а також Цереленко Наталія – учениця Узинської ЗОШ №5, голова комісії толерантності та волонтерства Дитячої Ради Узинської громади.
27 Березня, 2018 р., 12:03
  До відома мешканців м. Узин! В зв'язку з ремонтними роботами на лініях електропередач, проводимуться відключення електроенергії з 10-го по 13-е квітня 2018 року на наступних вулицях: 10.04.2018 та 11.04.2018 з 8-00 до 17-00 - вул. Річна та магазин; 12.04.2018 та 13.04.2018 з 8-00 до 17-00 - вул. вул. Гагаріна, вул.Левада.      Дякуємо за розуміння.
23 Березня, 2018 р., 15:09
Увага! 26 березня о 10:00 годині дня відбудеться засідання виконавчого комітету.
23 Березня, 2018 р., 13:15
УВАГА!!! Змінено графік руху маршруту №2