24 Квітня, 2023 р., 08:59
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
22 Квітня, 2023 р., 10:20
   21 квітня відбулося засідання Координаційної ради учасників бойових дій, волонтерів і членів сімей загиблих при Київській обласній військовій адміністрації. У заході взяли участь голова Київської ОВА Руслан Кравченко, заступники голови КОВА Сергій Білецький, Жанна Осипенко, Віталій Власюк, керівництво структурних підрозділів адміністрації, т.в.о. голови Координаційної ради Ірина Гук, представники ветеранських і волонтерських організацій, які опікуються питаннями ветеранів та їхніх сімей.
21 Квітня, 2023 р., 08:36
   За сприяння Японського уряду та ПРООН в Україні для потреб критичної інфраструктури Київщини надали 5 потужних генераторів. На церемонії передачі були присутні  Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда, постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Бутенко та заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.
20 Квітня, 2023 р., 09:15
   19 квітня представники закордонних партнерів відвідали Київщину. Високі гості мали змогу поспілкуватися з колегами із постраждалих населених пунктів регіону та побачити масштаби руйнувань і пошкоджень, завданих від початку повномасштабної війни росії проти України.
20 Квітня, 2023 р., 08:59
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
19 Квітня, 2023 р., 15:18
   19.04.2023 перед відкриттям 26 сесії Узинської міської ради міський голова Віталій Гринчук вручив відзнаки Міністерства оборони України – медалі «За сприяння Збройним силам України» Миколі Петрику та Сергію Тарадаю, мешканцям нашої громади, жителям сіл Сухоліси та Чепиліївка, водіям, які брали участь в евакуації населення з окупованих територій у березні 2022 року.
18 Квітня, 2023 р., 16:13
17 березня під час робочої поїздки до Вишгородського району голова Київської ОВА Руслан Кравченко перевірив облаштування та обладнання рубежів оборони з Північного напрямку області.
18 Квітня, 2023 р., 12:06
Подаємо заяву про призначення пенсії через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.