01 Травня, 2023 р., 08:59
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
01 Травня, 2023 р., 08:18
28 квітня Президентка Словацької Республіки Зузана Чапутова та Президент Чеської Республіки Петр Павел завітали до Київської області. Високих гостей під час візиту до пристоличного регіону супроводжували голова Київської ОВА Руслан Кравченко, перший заступник голови КОВА Дмитро Назаренко, заступник Віталій Власюк, керівники органів місцевого самоврядування.
01 Травня, 2023 р., 08:15
      Основна мета «Скажи чесно, ти як?» – допомогти українцям подолати пов’язаний із війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, сформувати культуру піклування про ментальне здоров’я та запобігти розвитку психічних розладів. А також показати, що говорити про своє внутрішнє зовсім не соромно, навпаки – це має велике значення у боротьбі зі стресом.
30 Квітня, 2023 р., 08:46
Шановні прикордонники!
28 Квітня, 2023 р., 14:54
Голова Київської ОВА Руслан Кравченко побував в Українці, де вранці внаслідок падіння уламків російської ракети є влучання в багатоповерховий будинок.
27 Квітня, 2023 р., 15:13
Станом на 1 квітня 2023 року в Київській області функціонують 196 точок доступу громадян до адміністративних послуг. А саме: 64 ЦНАПи, 1 територіальний підрозділ та 131 віддалене робоче місце ЦНАП. Про це повідомили в Департаменті економіки Київської ОВА.
27 Квітня, 2023 р., 08:58
   Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
26 Квітня, 2023 р., 16:47
Одна з її бригад – «Буревій» – сформована на базі першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка. У ній поєдналися міць бійців Національної Гвардії України нового типу із сучасним озброєнням. Її оснащення кардинально відрізняється від того, що було раніше. Це перша бригада Національної гвардії, що отримала важку бронетехніку й гаубичну артилерію.
26 Квітня, 2023 р., 11:56
   Щороку 26 квітня в Україні відзначають День пам’яті Чорнобильської трагедії та вшановують полеглих учасників ліквідації наслідків аварії.