11 Травня, 2023 р., 08:33
   Війна триває і на обороні нашої держави стоять лише найвідважніші та найсильніші хлопці. Однією зі штурмових бригад «Гвардії наступу» є «Спартан».
11 Травня, 2023 р., 08:30
   Без місцевого самоврядування відновлення України неможливе. Громади не можуть довго знаходитись в режимі "очікування"…Тому важливо вже зараз визначити коли і як ми їх будемо відновлювати. Що робитиме Україна на деокупованих територіях одразу після Перемоги?  Коли мають запрацювати органи місцевого самоврядування?
11 Травня, 2023 р., 08:09
Відсутність житла є однією з основних проблем українців, які через війну втратили або вимушено покинули свої домівки. Наразі на Київщині є 16 модульних містечок для проживання ВПО, але це тимчасове рішення. Про це повідомив голова Київської ОВА на своїй сторінці у Facebook.
09 Травня, 2023 р., 10:05
    Цьогоріч Україна відзначатиме День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня, в статусі країни-кандидата на членство в ЄС. Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.
09 Травня, 2023 р., 09:04
     День Європи, разом з єдиною валютою і прапором, є символом Європейського Союзу з 1985 року. День Європи для українців – це також особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Але найголовніше, єднає те, що саме Україна сьогодні стоїть на передовій захисту демократичної та вільної Європи від тоталітарної азійської Московії.
09 Травня, 2023 р., 08:13
8 травня голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко здійснив робочу поїздку до Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» у с. Нові Петрівці та взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знака «Невідомому солдату».
08 Травня, 2023 р., 16:40
Не допомагайте ворогу — не випалюйте суху рослинність!
08 Травня, 2023 р., 16:39
Правила безпечної поведінки з електроприладами:
08 Травня, 2023 р., 16:38
Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник"