04 Липня, 2023 р., 15:54
Коли кривдить близька людина, наважитись звернутися по правову допомогу непросто.
04 Липня, 2023 р., 09:16
Безпека кожного з нас залежить від нас самих, від наших знань, умінь і обережності. Тому дуже важливо систематично проводити роботу з громадянами та ознайомлювати їх із правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.
03 Липня, 2023 р., 16:32
   Українцям, які втратили роботу, але мають бажання працювати на економічному фронті та своєю працею наближають нашу Перемогу, пропонується участь у проєкті "Армія відновлення", що дає можливість безробітному отримувати мінімальну заробітну плату й більше.
03 Липня, 2023 р., 09:07
     Завдяки зусиллям нашого польського друга Войтека Бєдахи, співпраці з Благодійною організацією "Благодійний фонд "Сильні разом 2023", за підтримки Узинського міського голови Віталія Гринчука та  безпосередньої участі родини Мар'яновських воїни 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку отримали вантажний мікроавтобус Ford Transit.      Сподіваємося, що це буде суттєвою допомогою для наших захисників при виконанні бойових завдань.      Разом до Перемоги!      Слава Україні!
03 Липня, 2023 р., 08:30
   Хто і за якими критеріями визначає факт аварії, її рівень (масштаб), необхідність евакуації і для яких населених пунктів?
30 Червня, 2023 р., 15:57
В Ірпені стартував масштабний проєкт із заміни вікон у будинках, які постраждали в результаті повномасштабного вторгнення. Йдеться про монтаж майже в 300 приватних будинках та на 141 багатоповерховому об’єкті. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.