21 Червня, 2023 р., 09:37
Мікрогранти. Зміна цільового  призначення отримання коштів. За майже рік дії урядової програми «єРобота» 442 підприємці Київщини отримали від держави мікрогранти для започаткування або розвитку бізнесу в рамках проєкту «Власна справа».
21 Червня, 2023 р., 08:18
На Київщині розпочинається вступна кампанія до закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти. Про це розповіла під час брифінгу заступниця начальника Київської ОВА Жанна Осипенко.
20 Червня, 2023 р., 15:47
   Підтримка внутрішньо переміщених осіб є одним із пріоритетів для Київської обласної військової адміністрації. Наше завдання – піклуватися про людей, які через російських окупантів вимушено покинули свої домівки, та створити для них гідні умови життя. Про це заявив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко під час обговорення питань, які стосуються ВПО, в рамках заходу до Всесвітнього дня біженців за участі Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, представниці УВКБ ООН в Україні Кароліни Ліндхольм Біллінг, представників регіональної та місцевої влади.
20 Червня, 2023 р., 11:02
   Запрошуємо вас відвідати міні-ярмарок вакансій ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод»
20 Червня, 2023 р., 09:24
Повномасштабна війна в Україні триває, а кількість українців, які змушені через неї покинути свої домівки, на жаль, збільшується. Нагадуємо, що для отримання багатьох соціальних послуг державою створено прості й доступні цифрові сервіси. Скориставшись ними, можна отримати необхідні послуги в декілька кліків.
19 Червня, 2023 р., 14:36
Під час збирання зернових культур громадянам необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки, а саме:
19 Червня, 2023 р., 09:35
Чи зобов’язані роботодавці звітувати перед державними органами про  працевлаштування осіб з інвалідністю?