27 Червня, 2023 р., 10:24
На Київщині вже відновили понад 12 тисяч об’єктів, пошкоджених внаслідок військової агресії росіян. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
27 Червня, 2023 р., 09:24
   Цьогоріч у зв’язку з воєнним станом для вступу у виші абітурієнти будуть проходити національний мультипредметний тест, окрім технічних та організаційних питань, які потребують вирішення у зв’язку з проведенням тесту, особливе знаення має питання безпеки усіх учасників заходу.
27 Червня, 2023 р., 09:23
   З початку року на воді у Київській області загинуло вже 36 людей, 41 чоловіка - врятовано нашими працівниками. У Білоцерківському районі на воді загинуло вже 12 людей, 3 з них діти.
26 Червня, 2023 р., 14:25
   Щоб успішно працевлаштуватися або втриматися на робочому місці доводиться швидко пристосовуватися до динамічного темпу життя, вивчати нові технології, нове обладнання, нові процеси, а за певних обставин і зовсім змінювати свою професію.
26 Червня, 2023 р., 08:58
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
24 Червня, 2023 р., 16:27
Київщина отримає від міжнародних партнерів вікна на суму 1 млн дол. для встановлення на об’єктах, пошкоджених унаслідок ракетних атак росіян. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.
23 Червня, 2023 р., 15:44
   Сьогодні, 23 червня 2023 року, в селі Макіївка Узинської міської територіальної громади відбулося відкриття місцевої пожежної охорони.
23 Червня, 2023 р., 09:35
Станом на 22 червня до Київської області приїхали 135 осіб, які постраждали внаслідок затоплення територій через підрив греблі Каховської ГЕС. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА.