26 Червня, 2023 р., 14:25
   Щоб успішно працевлаштуватися або втриматися на робочому місці доводиться швидко пристосовуватися до динамічного темпу життя, вивчати нові технології, нове обладнання, нові процеси, а за певних обставин і зовсім змінювати свою професію.
26 Червня, 2023 р., 08:58
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
24 Червня, 2023 р., 16:27
Київщина отримає від міжнародних партнерів вікна на суму 1 млн дол. для встановлення на об’єктах, пошкоджених унаслідок ракетних атак росіян. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.
23 Червня, 2023 р., 15:44
   Сьогодні, 23 червня 2023 року, в селі Макіївка Узинської міської територіальної громади відбулося відкриття місцевої пожежної охорони.
23 Червня, 2023 р., 09:35
Станом на 22 червня до Київської області приїхали 135 осіб, які постраждали внаслідок затоплення територій через підрив греблі Каховської ГЕС. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА.
23 Червня, 2023 р., 08:41
Черговий вантаж допомоги від Київщини вже доставлений постраждалим внаслідок підриву греблі Каховської ГЕС. Від громад нашого регіону зібрані найнеобхідніші речі.
23 Червня, 2023 р., 08:40
Питання підтримки внутрішньо переміщених осіб, соціального захисту сімей загиблих та учасників бойових дій, підтримки ментального здоровʼя населення потребують максимального залучення громад. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко під час першого засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення, в якому взяла участь Віцепремʼєр-міністр Ірина Верещук.
22 Червня, 2023 р., 10:41
Шановні ветерани Другої світової війни, діти війни, мешканці територіальної громади!
22 Червня, 2023 р., 10:03
   За час від початку повномасштабного вторгнення майже половину ФОП Київщини – 47% відкрили жінки. І саме жінки очолюють близько 28% новостворених компаній області. Про це розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко під час жіночого бізнес-форуму.