20 Листопада, 2023 р., 10:44
До уваги суб’єктів господарювання
20 Листопада, 2023 р., 10:38
У Київській області протягом 2022-2023 років відремонтували захисні споруди в майже 900 закладах освіти. Сьогодні триває будівництво укриттів подвійного призначення ще в 19 школах та садочках, ремонтують – у 65 закладах освіти. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
20 Листопада, 2023 р., 10:38
Хто сьогодні не заздрить щасливим власникам будинків із пічкою?
20 Листопада, 2023 р., 08:59
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
20 Листопада, 2023 р., 08:33
Спецкомісія КОВА перевірила процес відбудови 23 об’єктів, які відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Перевірки також поширили на об’єкти, що відновлюють коштом UNITED24, – цього тижня це були 3 багатоповерхівки в Милі та Бузовій.
19 Листопада, 2023 р., 08:00
Шановні працівники сільського господарства!
18 Листопада, 2023 р., 12:30
Спецкомісія Київської обласної військової адміністрації перевірила процес будівництва двох протирадіаційних укриттів у Бориспільському районі. Їх облаштовують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії для двох ліцеїв. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
17 Листопада, 2023 р., 15:28
Сьогодні в Київській області провели тренування на випадок надзвичайної ситуації у зв’язку з погіршенням погодних умов. Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко перевірив готовність техніки до роботи в осінньо-зимовий період. Представники Київської ОВА, Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Київській області, ДСНС та Управління патрульної поліції провели навчання з координації дії в умовах надзвичайної ситуації.