11 Грудня, 2023 р., 16:28
   З настанням мінусових температур виникає небезпека виходу на льодові покриття озер, ставків та річок. Перший лід особливо приваблює дітей і підлітків. Тож батькам необхідно уважно стежити де знаходяться їх діти, особливо у вільний час, після закінчення занять у школі, а також розповісти до чого можуть призвести забавки та ігри на тонкій кризі. На водоймах тільки починає формуватися льодовий покрив. Тонкий лід, який встановився зараз на водоймах не в змозі витримати вагу людини, навіть дитини. У цей час виходити на нього вкрай небезпечно! Не ризикуйте своїм життям і здоров’ям! Дбайте про себе та своїх рідних!
11 Грудня, 2023 р., 16:26
Київщина додатково спрямувала понад 10 млн грн на формування матрезерву для подолання надзвичайних ситуацій в енергетиці. Подбали заздалегідь, щоб мешканці області на довгий час не залишалися без світла та тепла на випадок нових обстрілів чи негоди. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
11 Грудня, 2023 р., 16:20
На Київщині вже відновили понад половину об’єктів, зруйнованих внаслідок повномасштабного вторгнення росіян. Зокрема, відновлено повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності більше 15,3 тис. об’єктів. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
11 Грудня, 2023 р., 15:34
Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь-якого підприємства, яка дає змогу реалізувати найсміливіші плани та проєкти.
10 Грудня, 2023 р., 11:52
Якщо роботодавець не виконує умови трудового договору, ви можете зробити наступне:
09 Грудня, 2023 р., 19:28
Це понад половину пошкоджених об'єктів. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
09 Грудня, 2023 р., 11:49
Якщо ваша робота незадекларована, ви можете зробити наступне:
08 Грудня, 2023 р., 15:47
7 грудня в Борисполі відбулося друге виїзне спільне засідання обласної та районної груп «Прозорість та підзвітність». Учасники заходу проаналізували майже 300 тендерних закупівель, оголошених громадами.