04 Вересня, 2023 р., 08:03
Київська обласна державна адміністрація разом із громадами працює над пришвидшенням розгляду заяв за програмою єВідновлення. Голова КОДА Руслан Кравченко повідомив, що днями побував в Ірпені.
04 Вересня, 2023 р., 08:02
Обласна програма «Нова оселя» передбачає забезпечення новим житлом мешканців Київської області, які втратили свої домівки внаслідок повномасштабної агресії рф. На сьогодні в її рамках нові квартири вже отримали 42 сім’ї з Київщини. Ключі від 31 квартири вручили на початку року, ще 11 – у серпні.
03 Вересня, 2023 р., 07:57
Шановні підприємці!
01 Вересня, 2023 р., 15:19
Зміна чинного законодавства     Відповідно до ст. 20  Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання  теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.
01 Вересня, 2023 р., 15:08
З нагоди Дня знань голова Київської ОДА Руслан Кравченко відвідав навчальні заклади Київщини – Бучанський ліцей № 3 та Державний податковий університет в Ірпені.
01 Вересня, 2023 р., 15:07
У День знань відновив повноцінну роботу Ситняківський ліцей у Макарівській громаді. Заклад освіти капітально відремонтували після пошкоджень унаслідок повномасштабного вторгнення рф.
01 Вересня, 2023 р., 08:22
Шановні школярі! Шановні батьки та освітяни!
31 Серпня, 2023 р., 15:04
У Київській області триває підготовка об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожньо-мостового господарства до осінньо-зимового періоду. Рівень підготовки до опалювального сезону вже складає 75%. Про це повідомив під час брифінгу директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської ОВА Олександр Попроцький.