28 Серпня, 2023 р., 08:38
Після деокупації Київської області одразу розпочалася відбудова закладів охорони здоров’я. На сьогодні вже відновлено повністю або частково понад 100 об’єктів охорони здоров’я області, на деяких із них роботи наразі тривають. Про це розповіла під час брифінгу заступниця голови Київської ОВА Леся Карнаух.
26 Серпня, 2023 р., 11:29
   27 серпня 2023 року Узинська громада готується почесно зустріти та провести в останню дорогу загиблого  захисника
25 Серпня, 2023 р., 16:31
Київська ОВА розробила обласну цільову програму оперативного та сталого забезпечення формувань, що забезпечують обороноздатність держави на території Київщини. Діятиме вона впродовж 2023-2025 років. На позачерговій двадцятій сесії Київської обласної ради VIII скликання її було підтримано.
25 Серпня, 2023 р., 15:45
   Огляди проведені з метою перевірки готовності закладів освіти до навчального року та надання рекомендацій щодо покращення умов у разі необхідності.
25 Серпня, 2023 р., 14:36
З початку повномасштабного вторгнення послугами Київської обласної служби зайнятості скористались 5,3 тис. внутрішньо переміщених осіб.
25 Серпня, 2023 р., 12:00
   Захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, загинув наш земляк, житель села Острійки –
25 Серпня, 2023 р., 10:43
У ці святкові дні в Київській області з офіційним візитом побували голови та представники урядів європейських держав. Серед європейських партнерів – Президент Литовської Республіки Ґітанас Наусєда та Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере. Також регіон відвідали Президент Португалії Марселу Ребелу де Соуза, Президентка Угорщини Каталін Новак і Прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо. Крім того, на Київщину завітала офіційна делегація Боснії і Герцеговини, яку очолили Голова Президії країни Желько Комшич та член Президії Деніс Бечірович. Це перший візит представників боснійського Уряду в Україну.