22 Серпня, 2023 р., 10:58
   Вже з початку року на території Білоцерківського району виникло 630 пожеж, 279 з яких виникло у природних екосистемах.
22 Серпня, 2023 р., 08:37
Київська обласна військова адміністрація пришвидшить обробку заяв у рамках єВідновлення в Ірпінській громаді. Щоб активізувати відповідну роботу, направлені додаткові фахівці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
21 Серпня, 2023 р., 15:37
Під час бойових дій, які велися на території Київської області, найбільше постраждав Бучанський район. Відновлювальні роботи розпочалися одразу після деокупації територій. Наразі вже відновлено зі збереженням життєдіяльності 7 266 об’єктів, серед яких 6 352 – житловий фонд.
21 Серпня, 2023 р., 08:59
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
21 Серпня, 2023 р., 08:24
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко взяв участь в церемонії нагородження лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка. Церемонія відбулася в Бородянці на Київщині.
21 Серпня, 2023 р., 08:19
У Київській області вже відновлено повністю або частково 187 об’єктів системи освіти. Загалом внаслідок активних бойових дій у регіоні було пошкоджено та зруйновано 232. Їх відбудова почалася відразу після деокупації. Про це повідомила під час брифінгу заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко.
19 Серпня, 2023 р., 15:10
11 родин із Київщини, які втратили житло внаслідок російської агресії, отримали нові квартири. Житло закуплено Київською ОВА в рамках програми «Нова оселя» за кошти обласного бюджету, а отже, кошти платників податків. Їх загальна вартість – майже 22,5 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.