25 Вересня, 2023 р., 16:32
У місті Буча відбудовують ще один житловий об’єкт, зруйнований під час активних бойових дій та окупації регіону. Роботи проводять за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
25 Вересня, 2023 р., 16:32
На Київщині продовжують створювати умови для безпечного навчання дітей. Зокрема, в Гоголівському ліцеї у Великодимерській селищній громаді Броварського району зводять нове укриття. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОВА.
25 Вересня, 2023 р., 12:43
З початку року парк шкільних автобусів громад Київщини поповнився 69 новими машинами. 45 автобусів закупили за кошти державного та місцевих бюджетів. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
25 Вересня, 2023 р., 12:42
Цього тижня фахівці Київської обласної служби зайнятості підготували для вас цікаві майстер-класи, семінари та тренінги з питань зайнятості, створення успішного резюме, проведення співбесіди з роботодавцем та правильного пошуку роботи. Долучайтеся до  інформаційно-консультаційних заходів та відкривайте для себе нові можливості на ринку праці. У вас є нагода навчитися усьому необхідному для працевлаштування вже цього тижня та почати будувати успішну кар'єру.
25 Вересня, 2023 р., 08:59
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
24 Вересня, 2023 р., 08:27
Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів освіти Узинської міської територіальної громади!
22 Вересня, 2023 р., 15:53
На теренах Київщини продовжує діяти програма із залучення всіх верств населення до здорового способу життя та активного відпочинку «Активні парки – локації здорової України». У рамках її реалізації сьогодні в кожному районі пристоличного регіону відкрили такі локації. Про це повідомив під час брифінгу начальник Управління молоді та спорту Київської ОВА Сергій Тимофєєв.
22 Вересня, 2023 р., 15:52
У Макарові за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії розпочали відбудовувати багатоквартирний житловий об’єкт, пошкоджений унаслідок військової агресії рф.