15 Серпня, 2023 р., 11:01
З початку року на воді у Київській області загинуло вже 63 людини, 44 чоловіка - врятовано нашими працівниками. У Білоцерківському районі на воді загинуло вже 21 людей, 3 з них діти.
14 Серпня, 2023 р., 15:17
В Ірпені напроти  ЖК «Ірпінські Липки» триває комплексне відновлення приватних будинків, пошкоджених або зруйнованих внаслідок російської агресії. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
14 Серпня, 2023 р., 15:16
   Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності вам більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.
14 Серпня, 2023 р., 08:59
Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
14 Серпня, 2023 р., 08:13
На території Київської області вже зареєстровані поодинокі та один груповий випадки отруєння грибами. Станом на 9 серпня постраждало 7 осіб, які вживали дикорослі гриби.
14 Серпня, 2023 р., 08:05
У Київській області за три місяці реалізації державної програми єВідновлення мешканці подали понад 7,4 тис. заявок на отримання допомоги за пошкоджене майно. Уже ухвалене позитивне рішення майже за 2 тис. заявок. Загальна сума компенсацій – більш ніж 165 млн грн.