03 Липня, 2023 р., 08:30
   Хто і за якими критеріями визначає факт аварії, її рівень (масштаб), необхідність евакуації і для яких населених пунктів?
30 Червня, 2023 р., 15:57
В Ірпені стартував масштабний проєкт із заміни вікон у будинках, які постраждали в результаті повномасштабного вторгнення. Йдеться про монтаж майже в 300 приватних будинках та на 141 багатоповерховому об’єкті. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
30 Червня, 2023 р., 15:13
            З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання групи пестицидів у  сільськогосподарській діяльності, Товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛІЙНИКОВА СЛОБОДА», інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:
30 Червня, 2023 р., 12:01
Дорогі випускники!
30 Червня, 2023 р., 08:11
   З метою підтримки та допомоги у створенні або відновленні роботи бізнесу на території Київської області під час воєнного стану діє низка державних програм.  Про це повідомила під час брифінгу директорка Департаменту економіки Київської ОВА Наталія Погребна.
29 Червня, 2023 р., 08:59
   Щоденно, о 9:00 в Україні загальнонаціональна хвилина мовчання.
28 Червня, 2023 р., 08:10
Шановні жителі Узинської територіальної громади!
27 Червня, 2023 р., 16:28
За результатами перевірки готовності укриттів рішенням РНБО було визнано незадовільною роботу з облаштування захисних споруд у Білій Церкві та Білоцерківському районі Київської області. Сьогодні вже звільнено начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко під час брифінгу щодо результатів перевірок укриттів на Київщині.