19 Травня, 2020 р., 11:12
5.1.Зарахування невикористаних коштів Житлової субсидії/Пільг на поточні рахунки Одержувачів субсидії/Пільговиків
15 Травня, 2020 р., 10:45
У зв’язку з плановими роботами буде відсутня електроенергія:
14 Травня, 2020 р., 10:55
      За ініціативи Узинського міського голови щодо утворення консультативно-дорадчого органу при виконкомі міської ради – Ради підприємців, готується відповідний проєкт рішення та положення про Раду.
12 Травня, 2020 р., 16:44
На період виконання ремонтних робіт 13 травня 2020 року з 10 до 14 години буде відсутнє водопостачання за адресами:
05 Травня, 2020 р., 09:46
     На виконання телефонограми департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації  №11  від 28.04.2020 Узинська міська рада доводить до відома інформацію щодо можливого алгоритму отримання коштів з резервного фонду бюджету у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала шкоди посівам, або призвела до їх загибелі.
30 Квітня, 2020 р., 10:16
У зв'язку з промивкою системи водопостачання можливе зниження тиску і відсутність води до 12:00 30.04.2020р.
28 Квітня, 2020 р., 16:00
   До уваги жителів села  Мала Антонівка, пасічників і власників тварин! Керівництво ТОВ Агрокомплекс «Узин» з метою запобігання порушення прав та інтересів населення   повідомляє про обприскування  ріпаку озимого (поле №4), в  адміністративних межах Малоантонівської сільської ради – інтексицидами. Обприскування сільськогосподарської культури планується 28 квітня  2020 року у нічний час