15 Січня, 2021 р., 12:34
Київська облдержадміністрація продовжує моніторити ситуацію щодо тарифів на природний газ для населення. І наразі стало відомо, що Уряд пропонує тимчасово встановити ціну на газ 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів. Державне регулювання вартості запровадять на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону.
15 Січня, 2021 р., 12:33
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
15 Січня, 2021 р., 10:30
     У звязку з аварійною ситуацією в електромережі міста призупинена робота каналізаційної насосної станції №1 по вул. Ярослава Мудрого.
04 Січня, 2021 р., 11:10
       З 1 січня 2021 року відкриваються нові бюджетні рахунки для сплати податків.
22 Грудня, 2020 р., 16:44
      За  інформацією  Департаменту  цивільного  захисту,  оборони  та  взаємодії  з правоохоронними  органами  Київської  обласної  державної  адміністрації  23 грудня 2020 року  об 11:00  в  місті  буде  проводитись  практична  перевірка спрацювання  діючих  електросирен  обласної  та  міської  автоматизованої системи  централізованого  оповіщення  звукового  сигналу  «УВАГА ВСІМ»!!!
21 Грудня, 2020 р., 17:08
24 грудня 2020 року об 11:00