25 Березня, 2024 р., 11:34
Якщо в житловому приміщенні разом з батьками зареєстровано повнолітню працездатну особу, яка не проживає за адресою реєстрації, оскільки працює в іншому місті, житлова субсидія може бути призначена без урахування її доходів в разі надання довідки з місця роботи.
25 Березня, 2024 р., 11:28
Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є сформований на основі медичного висновку листок непрацездатності.
25 Березня, 2024 р., 11:26
Тривалість сеансу відеоідентифікації має бути достатньою для встановлення особи одержувача пенсійної виплати. Орієнтовно це – 20 хвилин.
25 Березня, 2024 р., 11:24
Одноразова допомога потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві виплачується в місячний строк з дня визначення медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) стійкої втрати професійної працездатності.
25 Березня, 2024 р., 11:20
Частина переселенців, які мають право на продовження виплати допомоги для ВПО додатково ще на 6 місяців, сьогодні отримають гроші за березень.
18 Березня, 2024 р., 10:50
Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хвилин - на порталі Дія (https://bit.ly/3wJ3Fvj).
18 Березня, 2024 р., 10:48
В один момент втратити все і попри власний вибір переїхати в інше місто – такі реалії українців, що зазнали руйнівного впливу війни.
18 Березня, 2024 р., 10:46
Учаснику війни пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надається у розмірі 50% знижки, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2024 році це – 4 240 грн).
18 Березня, 2024 р., 10:44
Одне і найпоширеніших запитань щодо індексації пенсій звучить так: «Чому пенсії було проіндексовано на 8%, хоча попередньо поширювалась інформація про 13%»?