22 Квітня, 2024 р., 14:46
У 2023 році Пенсійний фонд України проілюстрував обчислення розміру пенсії за віком. Враховуючи, що зазначене інформаційне повідомлення протягом тривалого часу перебувало в “топі” рейтингових публікацій, наводимо приклад обчислення розміру пенсії за віком, яка призначається за зверненням у 2024 році.
22 Квітня, 2024 р., 14:42
Зловмисники створюють телеграм-канали, де виманюють особисті та банківські дані пенсіонерів від імені державних закладів, при цьому використовують символіку цих установ.
22 Квітня, 2024 р., 14:37
Майже 213 тис. пенсіонерів-переселенців, які стали внутрішньо переміщеними особами ДО початку повномасштабної війни, успішно пройшли фізичну ідентифікацію – вони мали для цього 9 місяців.
22 Квітня, 2024 р., 14:35
Станом на 17 квітня 228,4 тис. пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які набули цього статусу до 24 лютого 2022 року та пройшли фізичну ідентифікацію, отримують пенсійні виплати у квітні.
22 Квітня, 2024 р., 14:32
З 1 березня перераховано на коефіцієнт 1,0796 щомісячні страхові виплати потерпілому від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (підпункт 8 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185).
22 Квітня, 2024 р., 14:26
Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням людини.
22 Квітня, 2024 р., 13:44
Від початку повномасштабної війни Уряд почав виплачувати внутрішньо переміщеним особам допомогу на проживання. Вона підтримує людей, що облаштовуються в нових громадах.
25 Березня, 2024 р., 11:36
Облік пільговиків ведеться в Реєстрі осіб, які мають право на пільги, шляхом формування на кожного персональної облікової картки.