Про утворення консультаційного центру з надання правової допомоги

Дата: 16.07.2019 09:11

Шановні жителі Узинської міської ОТГ!

З метою забезпечення можливості отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», керуючись ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування», 12 липня 2019р. міським головою було прийнято розпорядження за №61 «Про утворення консультаційного центру з надання безоплатної первинної правової допомоги при Узинській міській раді».

Консультаційний центр з надання безоплатної первинної правової допомоги здійснює наступні види правової допомоги:

• надання правової інформації;
  • надання консультацій і роз’яснень з правових питань;
  • складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
  • надання допомоги у забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Особистий прийом громадян, які потребують безоплатної правової допомоги проводиться з питань, що входять до компетенції Узинської міської ради.

Прийом громадян буде здійснюватися працівниками юридичного відділу Узинської міської ради за адресою: вул.Незалежності 16/1, м.Узин, щопонеділка з 14.00 до 16.00 та щоп’ятниці з10.00 до 12.00.

З розпорядженням про утворення консультаційного центру з надання безоплатної первинної правовоїдопомоги при Узинській міській раді

та додатками можна ознайомитися тут: http://uzynska.gromada.org.ua/docs/219979/