Звернення до кандидатів в народні депутати до Верховної Ради

Дата: 09.07.2019 14:43

Не встигла стартувати передвиборна гонка в Верховну Раду, як у всіх мікрорайонах міста та селах Узинської громади на парканах, стінах і зупинках почала з'являтися політична реклама. Погодьтеся, це ніяк не додає краси нашій громаді.

Прихильники кандидатів в депутати і члени їх команд! Ми звертаємося до вас! І настійно просимо не розклеювати плакати де попало. Це просто неповага до жителів Узинської громади та працівників ЖКГ та благоустрою. Вибори закінчаться, а сміття, в яке перетворяться агітки, буклети і численні портрети, ще довго будуть шматками звисати зі стін. Двірники ще довго будуть вимітати обривки цих плакатів з міських вулиць. Як же ви плануєте створювати затишне і чисте місто, якщо вже зараз готові жертвувати порядком?

У нашому місті є чітко відведені місця, встановлені виконавчим комітетом Узинської міської ради,  де можна розміщувати агітаційні матеріали. Будь ласка, скористайтеся ними. Давайте прямо зараз поважати один одного і любити своє місто. Порядок в державі потрібно починати наводити з себе.

Узинська  міська  рада.