Заняття в педагогічній студії для вчителів початкових класів

Дата: 26.04.2019 11:32

24.04.2019 року на базі Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання педагогічної студії для вчителів початкових класів з теми «Ефективні засоби організації рухової діяльності учнів початкових класів в умовах Нової української школи». З особливістю  такої організації освітнього процесу присутніх ознайомив і провів тренінгове заняття Качуровський Віктор Семенович, методист відділу фізичної культури та захисту Вітчизни КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». Він наголосив, що, на жаль, вже під  час вступу до школи кожна третя-четверта дитина має відхилення в стані здоров’я, а на кінець навчання у школі – кожний другий учень. Тому зміцнення та збереження здоров’я дітей, підвищення рівня їх фізичної підготовленості є найактуальнішими завданнями, які стоять перед українським суспільством. Перша частина семінару стосувалася теоретичних питань організації занять із фізичної культури в початкових класах, а під час другої вчителі вивчали нові форми роботи на уроках та в позаурочний час.

Усі учасники засідання отримали задоволення від спілкування з однодумцями, набутих знань, гарних вражень.