Вдалий дебют лялькового театру «Чудасія» на обласному конкурсі!

Дата: 25.03.2019 10:29

22 березня 2019 року в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради відбувся обласний фестиваль дитячих та юнацьких театрів ляльок «Казковий калейдоскоп-2019».

Театр ляльок «Чудасія» Комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради вперше взяв участь у цьому фестивалі,  посівши почесне ІІІ місце з 11 колективів-учасниць.

Вихованці театру ляльок «Чудасія» 2 роки поспіль займали 1-ші місця в районних конкурсах, а в цьому році, вперше приїхавши на обласний конкурс-фестиваль, здобули призове місце та отримали шалені враження від чудового майстер-класу, який провели для дітей та керівників гуртків   професійні актори-лялькарі з приватного театру міста Бучі.

У цьому році за перемогу змагалися вихованці гуртка «Чудасія» - учні Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Ольга Тищенко, Ольга Січкар, Ольга Звіздарюк, Єгор Ткачук, Даніїл Зінкевич, Тетяна Загребельна, Анастасія Ковальчук та учні Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Анна Жиденко, Анна Піддубна, Анна Винарська, Яна Марченко, Анастасія Ткачик, Руслан Господаренко, Олександр Горбач, Володимир Піддубний, Богдана Рибак, Аліна Хорунжий, керівник гуртка – Наталія Володимирівна Козюра.