У садочку знають: вода – це життя!

Дата: 22.03.2019 09:31

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. У цей день в закладі дошкільної освіти «Ведмежатко» вихователем Золотою К.С. було проведено заняття в куточку природи з елементами дослідницької діяльності для дітей середньої групи «Про квіти дбають діти».

Діти дізналися про кімнатні рослини, їхні назви, будову, умови росту й розмноження, значення води для розвитку квітів. Проведене заняття спонукатиме маленьких шанувальників природи здійснювати догляд за рослинами (поливати, розпушувати грунт, витирати пил з листя, обприскувати). Сподіваємось, що у них з’явиться  бажання самостійно вирощувати рослини, радіючи результатам своєї праці.