Дата: 15.03.2019 15:35

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Узинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» по КП УМР «Узинводоканал».

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» повідомляємо про зміну тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», розрахунок тарифів та пояснювальна записка розміщені в мережі «Інтернет» (сайт uzynska.gromada.org.ua).

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж 10 днів з дня оприлюднення    проекту рішення у письмовій та електронній формі на адресу:

м. Узин, вул. Лесі Українки, 20Б; uzinvoda@ukr.net;

м. Узин, вул. Незалежності, 16/1; uzyn_gov@ukr.net.

Контактні телефони: 32-28-80, 32-39-80

ПРОЕКТ РІШЕННЯ, ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ТА ДОДАТКИ ЗНАХОДЯТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://uzynska.gromada.org.ua/docs/168122/