П'яте засідання робочої групи

Процес стратегічного планування рухається до логічного завершення. На черговому засіданні робочої групи, яке відбулося 10 грудня 2018 року  вдалось остаточно узгодити матрицю стратенічних цілей, визначити перелік проектних ідей, в результаті виконання яких саме і будуть досягатися зазначені цілі. А також дуже докладно обговорили систему моніторингу та оцінки виконання Стратегіі: зупинились на обговоренні двох альтернативних організаційних моделях здійснення ефективного моніторингу, дієвого набору параметрів та індикаторів, завдяки яким зможемо оцінити якість та динаміку виконання Стратегії, та систему звітності всіх виконавців за певними напрямками реалізації стратегічних завдань.

На засіданні були присутні консультанти: радник з регіонального розвитку Київського ВП Центру розвитку місцевого самоврядування, за підтримки програми U-LEAD з Європою Тимошенко Тетяна  Олександрівна та експерт Київського регіонального відділення РВ Асоціації міст України Ревенко Тетяна Миколаївна.
Слово за громадою - проект виноситься на громадське обговорення, а згодом - на затвердження сесією міської ради.

За додатковою інформацією звертатися  до відділу економічного, інвестиційного  та агропромислового розвитку  Узинської міської ради  за тел. 32-14-37 чи на електронну пошту – uzyn_gov@ukr.net

Перейти до посилання  →    Стратегія розвитку Узинської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року