Перше засідання робочої групи

В лютому 2018 року, відбулася перша зустріч консультантів по розробці Стратегії розвитку та представниками громади, обговорено методологію та погоджено план роботи по розробці стратегічного плану Узинської міської ОТГ.

Методичне забезпечення, експертний аналіз даних і результатів досліджень, надання консультаційних послуг з питань стратегічного планування забезпечували:

• Олег Любімов, Регіональний директор Київського ВП Центру Розвитку Місцевого Самоврядування, за підтримки програми U-lead з Європою.

• Тетяна Тимошенко, радник з регіонального розвитку Київського ВП Центру Розвитку Місцевого Самоврядування, за підтримки програми U-lead з Європою.

Зустріч включала питання:

• Організація роботи зі збору статистичних даних для дослідження соціально економічного потенціалу об’єднаної громади та тенденцій соціально-економічного розвитку сукупності населених пунктів Узинської міської ОТГ.
  • Створення та організація роботи робочої групи по розробці стратегії, згідно основних принципів та представлених інтересів громади.
  • Організація соціальних досліджень згідно репрезентативної вибірки думки громадкості та представників бізнес середовища.

ЗАПРОШУЄМО АКТИВНИХ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ФОРМУВАННІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Триває процес розробки стратегії розвитку Узинської об’єднаної територіальної громади.

Робоча група з підготовки Стратегії розвитку Узинської міської об’єднаної територіальної громади за підтримки  Київського Центру розвитку місцевого самоврядування  до 30 липня завершує збір статистичних даних для соціально-економічного аналізу об’єднаної громади, опитування її мешканців, в т.ч. підприємців, за окремими анкетами. Вже опрацьовано 535 опитувальних анкети з усіх старостинських округів та міста Узина.

Анкета опитування бізнесу (посилання)

Анкета опитування мешканців (посилання)

Щиро запрошуємо всіх небайдужих громадян подавати на розгляд робочої групи свої пропозиції, висловлювати власне бачення подальшого розвитку Узинської міської громади з питань бачення сильних та слабких сторін громади, шляхів розвитку та можливих загроз.

З питань заповнення опитувальних анкет та пропозиціями щодо Стратегії розвитку Узинської міської об’єднаної територіальної громади звертатись особисто у міську раду, у відділ економічного, інвестиційного та агропромислового розвитку Узинської міської ради або за тел.32-14-37 чи на електронну пошту uzyn_gov@ukr.net

Результати опитування мешканців Узинської громади

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Результати опитування представників бізнесу Узинської громади