29 Березня, 2024 р., 18:34
Потрібно дати нам змогу діяти на полі бою. Для цього необхідні дві речі: системи «Петріот», які можуть передати нам Сполучені Штати, і паритет в артилерії. Системами «Петріот» ми розблокуємо небо, і наші хлопці будуть іти вперед.
29 Березня, 2024 р., 12:36
У Макарові капітально ремонтують багатоквартирний житловий будинок на 30 квартир. Будівля була пошкоджена навесні 2022 року під час бойових дій на території Київської області. Роботи проводяться коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
29 Березня, 2024 р., 10:59
Білоцерківська філія Київського обласного центру зайнятості проводить онлайн консультацію по мікрогрантах 05 квітня 2024 року о 10:00 на платформі Zoom. Безоплатний вебінар допоможе усім бажаючим розібратись у всіх тонкощах подачі заявок на грантову програму «Власна справа», а саме:
27 Березня, 2024 р., 15:29
Про шкоду куріння сказано незліченно, але все ж….
27 Березня, 2024 р., 14:50
З 1 квітня 2024 року, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік», мінімальна заробітна плата в Україні підвищиться до 8 тис. гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою.
27 Березня, 2024 р., 12:04
  Протягом лютого-березня 2024 року на базі ОЗСО «Узинський ліцей №1» у сутичці за перемогу змагалися найсильніші команди закладів освіти Узинської громади, які показали свою спортивну майстерність, волю до перемоги і справжню боротьбу за першість  з волейболу, баскетболу, футзалу, черліденгу, спортивного орієнтування.
27 Березня, 2024 р., 11:06
 22 березня 2024 року на базі ОЗЗСО «Узинський ліцей №1» у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» змагалися  команди зі спортивного орієнтування Узинського ліцею «Успіх», ОЗЗСО «Узинський ліцей №1», Макіївського ліцею, Тарасівського ліцею.