Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 20.03.2021 20:24

Шановні працівники житлово-комунальних господарств та закладів побутового обслуговування Узинської громади!

Вітаємо вас з професійним святом – днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Завдяки вашим працьовитим рукам забезпечується життєдіяльність нашої громади, підтримується благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць, скверів і парків.

За вашої участі з року в рік Узинська громада стає привабливішою, впорядкованішою та комфортнішою.  Дякуємо за відповідальну, високопрофесійну та самовіддану працю, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу!

Бажаємо вам здоров’я, хорошого настрою, злагоди, щастя, мирного неба, світлого майбутнього, життєвого оптимізму, позитивних і доброзичливих споживачів. Нехай завжди з вами будуть повага колег, людська шана та любов рідних і близьких!

З повагою,

міський голова В. Гринчук,

виконавчий комітет та депутати Узинської міської  ради