Суб’єктам господарювання та фізичним особам, що займаються бджолярством, представникам сільськогосподарських підприємств, громадських організацій, старостам сіл а також іншим зацікавленим особам Узинської територіальної громади.

Дата: 10.02.2021 15:24

Про проведення онлайн-семінару

з питань бджільництва

Оцінка сучасного стану галузі бджільництва України показує, що країна входить до п’ятірки головних виробників меду в світі.

В умовах посилення інтеграційних процесів і міжнародної конкуренції Україна виходить на світові ринки бджільництва з високоякісною продукцією.

Водночас, за підрахунками Спілки пасічників України, в 2018-2019 роках зафіксовані факти масової загибелі бджіл внаслідок недотримання регламентацій застосування в навколишньому середовищі токсичних для бджіл речовин.

З метою координації дій між державними органами, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від відомчої підпорядкованості і форми власності, посадовими особами та громадянами в питаннях дотримання діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєнь, а також обговорення питань щодо профілактики та ліквідації хвороб бджіл, Білоцерківським міськрайонним управлінням Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області заплановано проведення онлайн-семінару наступні теми:

1)         ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі бджільництва;

2)         бюджетна програма КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» (модератор – начальник управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Довгаль Костянтин Костянтинович);

3)         безпека бджіл при застосуванні пестицидів.

Онлайн-семінар відбудеться 17 лютого 2021 року об 10.00 годині на платформі ZOOM підключитися до конференції можна за посиланням: https://zoom.us/j/4508456902?pwd=ZTN4cmRwd3I4Mk8xTmh5bTN2L0xpZz09, або ідентифікатор конференції: 4508456902; пароль: DPSSKO.