День соціального працівника в Узинській громаді

Дата: 30.10.2020 14:55

У першу неділю листопада в Україні відзначають День соціального працівника.

Напередодні цього свята у Центрі  з надання соціальних послуг  відбулося урочисте зібрання. Привітав із професійним святом працівників соціальної сфери Узинської громади  міський голова В.Ю. Гринчук . Він подякував людям, які щоденно піклуються про ветеранів війни та праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, бездітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Очільник громади  побажав кожному міцного здоров’я, щастя, достатку, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої  шани та вдячності людей.  Кращих  соціальних працівників  нагородив  Почесними грамотами  Узинської міської ради  за сумлінне виконання службових обов’язків, високий гуманізм, милосердя і турботу про ближнього у справі соціального захисту населення Узинської громади.

Низький уклін усім, хто працює у соціальній сфері! Міцного здоров’я, натхнення, терпіння! Успіхів та сил у вашій нелегкій справі!

Захід відбувся з урахуванням усіх протиепідемічних вимог щодо запобігання поширенню COVID-19.