Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України!

Дата: 14.10.2020 07:30

Шановна Узинська громадо!

Щороку 14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа мати – це заступниця і покровителька наших захисників.

Цей святковий день поєднує державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями. Справа захисту незалежності згуртувала і військових, і добровольців, і волонтерів.

Сьогодні ми вшановуємо наших земляків,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, хто ціною власного  життя вписав в історію свої героїчні імена: Нехай О.В., Чмелівський В.В., Гура Д.І., Стадник М.С., Козак В М., Півень Р.В., Блозва К.В., Гаврилюк А.П.  Схиляємо голови  перед батьками, які виховали синів-героїв! Вклоняємося родинам воїнів, які загинули, захищаючи Україну! Вічна пам’ять і шана героям!

Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.

У цей день ми молимося Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Cердечно бажаю всім  щастя, радості, незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, добра та наснаги на успішні починання.  Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

З повагою,

від імені депутатського корпусу