Створення консультативно-дорадчого органу при виконкомі міської ради – Ради підприємців. Внесення пропозицій щодо кандидатур

Дата: 14.05.2020 10:55

За ініціативи Узинського міського голови щодо утворення консультативно-дорадчого органу при виконкомі міської ради – Ради підприємців, готується відповідний проєкт рішення та положення про Раду.

З метою формування складу Ради підприємців  при виконавчому комітеті Узинської міської ради просимо суб’єктів підприємницької діяльності та громадських об’єднань підприємців вносити пропозиції щодо кандидатур до складу Ради.

Для цього необхідно направити письмове звернення (у довільній формі) на ім’я  Узинського міського голови Гринчука В.Ю. до «_24_» травня 2020 року включно на адресу м.Узин  вул. Незалежності 16/1.

Виконавчий комітет міської ради