З Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 07:45

Шановні жителі Узинської  міської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці свята символізують духовну стійкість та нескореність українського народу, викликають у кожного почуття безмежної гордості за наш народ, світлу радість та гіркий сум водночас.

У ці славні дні  ми згадуємо і вшановуємо пам’ять всіх чиї життя забрала війна,  уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею працював на перемогу,  низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Дорогі наші ветерани!

З почуттям глибокої поваги дякуємо вам за героїзм,  мужність,  витримку, які ви проявили у тяжкі роки війни, захищаючи Батьківщину.
Пройшовши крізь спалахи вогняних років, ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів.  Низький уклін вам за подвиги, пам’ять про вас назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Дякуємо   дорогі ветерани,  за те, що сьогодні Узинська громада  живе, працює і розвивається.

Добра всім, міцного здоров’я,   довгих-довгих років життя, уваги та любові близьких та рідних людей і мирного неба над головою!

З повагою,

міський голова В.Ю. Гринчук,

депутатський корпус  та в.о. старост

Узинської міської об’єднаної територіальної громади