Успішний дебют юних артистів та їх наставників

Дата: 26.12.2019 16:08

У передноворічні святкові дні діти Узинської громади мали змогу поринути  у чарівний світ казки, стати свідками незвичайних зимових  пригод казкових героїв.

Місце зустрічі – затишна глядацька зала Узинського Будинку культури. Саме тут відбулася  прем’єра новорічного мюзиклу «Сніговик повертається», яку підготували юні і дуже талановиті артисти навчальних закладів громади та їх наставники. Виставу подивилися понад 900 дітлахів  із дитячих садочків та шкіл нашої громади.

Зимову казку поставили за один місяць, майже всі ролі зіграли діти. Вони дуже гарно попрацювали, адже повністю вжилися в сценічні образи  за такий короткий термін і виступили перед повним залом глядачів. Декорації та костюми для мюзиклу також створили своїми руками.

Глядачі були в захваті від новорічної вистави. Пісні, танці, неперевершена гра акторів – усе це захопило увагу малечі та дорослих. Глядацька зала була наповнена теплом, усмішками та чудовим настроєм. Казкові герої створили новорічну атмосферу та тішили дітей і дорослих майстерною грою, даруючи віру в диво.

Діти довго не відпускали юних акторів зі сцени, вітаючи їх з успіхом гучними оплесками. Емоції переповнювали чуйні дитячі серця. Новорічна вистава, солодощі кожній дитині і гарний настрій – усе  було зроблено для того, аби подарувати  малечі відчуття щастя.

Фінальним  акордом новорічних вистав стало нагородження юних артистів солодкими подарунками від Узинського міського голови, які вручив начальник гуманітарного відділу Ю.В. Мар’яновський. Він подякував артистам та їх наставникам за підготовку та організацію  такого яскравого новорічного дійства.

Щирі слова вдячності хочеться сказати усім, хто підготував для наших дітей свято! Дякуємо працівникам відділу організаційно-масової роботи КУ «Центр розвитку дітей та молоді» (керівник Сухомлин Н.А.),  танцювальному колективу «Модерн» відділу позашкільної роботи (керівник Досавлюк Л.А.), викладачу Дитячої школи мистецтв Кримповській А.М. та всім юним артистам навчальних закладів нашої громади!