Шкільні бібліотекарі  обмінюються досвідом

Дата: 11.10.2019 11:28

10 жовтня на базі Узинської загальноосвітньої школи №5 відбувся педагогічний майданчик для шкільних бібліотекарів. Вони обговорювали проблему розвитку компетентного читача.

Про зміст читацької компетентності, формування навичок роботи з книгою в початковій ланці нової української школи, реалізацію інформаційно-читацької компетентності на міжпредметному рівні виступили Заєць Н.Ф. (НВК «Узинська гімназія»), Стефанович Л.В. (Іванівський НВК); Кусак Д.І.(Узинська ЗОШ №5). Застосовуючи практично-дієві методи та прийоми («Метод шести капелюхів», «Кубик Блума»), до виступів долучилися  Платонова О.В. (Малоантонівське НВО);     Дудар М.К.(Тарасівський НВК).

Присутні прийшли до спільного висновку, що розвиток креативного та критичного мислення, гнучкості розуму учнів можливий лише за умови плідної роботи з книгою. Шкільні бібліотекарі наразі готові до тісної співпраці з вчителями, батьками, суспільством для досягнення спільної мети – виховати справжнього компетентного читача.