20-річчя створення  дитячого будинку сімейного типу родини Федоряків

Дата: 09.09.2019 14:50

7 вересня  2019 року в м. Узин відбулося святкове дійство, приурочене 20-річчю створення  дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ) родини Федоряків: Ірини Володимирівни та Василя  Григоровича, які  стали першими в Білоцерківському районі батьками-вихователями. За цей період родина випустила 12 дітей, які отримали освіту, здобули  фах та працевлаштувалися, створили власні сім'ї, виховують своїх дітей.

Наразі  в родині  проживають двоє вихованців та двоє внуків під опікою Ірини Володимирівни.

Колишні вихованці дружно з’їхалися до родинного  вогнища,  організували та провели святковий концерт.

Запрошені гості відзначили вагомий вклад батьків-вихователів у реалізацію державної політики з питань захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  сумлінну працю та високий професіоналізм.