День ушанування пам’яті захисників України в Узинській громаді

Дата: 30.08.2019 16:37

Фото без опису

29 серпня в Узинській міській об’єднаній територіальній громаді пройшли заходи з відзначення Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність,суверенітет і територіальну цілісність країни: на будівлях органів місцевого самоврядування (міська рада, сільські ради,заклади культури, заклади освіти) приспущено Державний прапор України; в усіх населених пунктах громади проведено тематичні заходи: мітинги, покладання квітів до могил загиблих воїнів, проведено поминальні літургії біля могил загиблих; у бібліотечних закладах громади організовано тематичні виставки літератури, зустрічі читачів з воїнами АТО, волонтерами; проведено загальногромадську поминальну хвилину мовчання під час освітянської стратегічної сесії.  Для учнівської молоді, учасників АТО, волонтерів за кошти місцевого бюджету організовано перегляд прем’єри  художнього фільму «Іловайськ 2014, батальйон «Донбас».

Країна вперше відзначає цей день офіційно. Саме 29 серпня  - річниця Іловайська на Донбасі.  Таку пам’ятну дату своїм Указом встановив президент України  Володимир Зеленський, про підписання документа глава держави поінформував під час урочистостей 24 серпня.

Вічна пам’ять героям ! Вони навічно залишаться в нашій пам’яті та в наших серцях! Ми завжди пам’ятатимемо Українських воїнів, які за майбутнє нашої держави, за майбутнє наших дітей віддали найдорожче – своє життя.

Пам’ятаємо і шануємо Героїв!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

До 5-ї річниці Іловайської трагедії, в сільській бібліотеці с.Тарасівка підготували викладку літератури  «Іловайськ: історія трагедії. Час не лікує!»

Це книги про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших загиблих воїнів.

Фото без описуФото без описусело Михайлівка

Фото без опису