Розфарбуємо планету в жовто-синій колір

Дата: 23.08.2019 11:30

Узинська громада підтримала флешмоб  Президента України

до Дня  Державного Прапора України

«Розфарбуємо Планету в жовто-синій колір»

23 серпня, у переддень 28-ї річниці Дня Незалежності України, в Узинській громаді відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного прапора України за участю представників органів місцевого самоврядування, трудових колективів, дітей та молоді, активістів та громадськості.

Мить, коли піднімається прапор – це момент піднесення, яке сповнює наші серця гордістю.

Жовто - синій прапор є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри гуртує нас в єдине ціле - український народ.

Почесне право підняти державний прапор України надали керівнику  спілки учасників АТО Узинської міської ОТГ Сергію Гусленку та учениці кадетського класу Узинської гімназії Анастасії Ніколаєвій.

Сьогодні жовто-синій прапор розвивається над усіма державними установами країни, він здіймається над посольствами України в багатьох державах світу. Кожен небайдужий українець, як на території держави, так і за її межами, долучається до святкування Дня Прапора України.

На святі побував наш гість із Великобританії – волонтер Крейг Нейлор, який працює з учнями закладів освіти Узинської громади в англомовному таборі Go Camp. Він висловив своє захоплення нашою країною, її культурою, гостинністю узинчан та побажав усім миру й процвітання.

23 серпня тематичні заходи до Дня Державного Прапора відбулися в усіх селах Узинської міської ОТГ.

село Тарасівка

село Сухоліси