"Фортеця" отримала перше серйозне бойове хрещення!

Дата: 24.06.2019 12:22

Рій «Фортеця» Узинської ЗОШ №1 повернулися додому, отримавши незабутні враження,  величезний досвід та нових друзів. Наші дебютанти  ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацюкої військово-патріотичної гри «Джура» змагалися нарівні з кращими джурами області. Маємо перші досягнення: серед 41 команди ми вибороли 5 місце у "Рятівнику", 8 місце у конкурсі "Добре діло", 7 місце -"Ватра". Стомлені, але щасливі вони не збираються зупинятися на досягнутому, адже є ще над чим працювати, аби в наступному році досягти кращих результатів.  Хочемо  подякувати учасникам  рою «Фортеця» - Кулішу Артему, Олексію Попову , Нечипорук Анні, Сем'янівській Вікторії, Саламанову Олександру, Зайцю Олександру, Главацькому Борису, Шевченку Денису – це юні патріоти, які достойно відстоювали честь нашої громади на обласному етапі гри.  ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА  всім, хто долучився до підготовки команди у обласному етапі гри «Джура».

Дякуємо всім, хто допомагав, підтримував та вірив у нашу команду!