Стартував обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

Дата: 20.06.2019 12:12

З 19 по 22 червня 2019 року команда Узинської школи №1 «Фортеця»  представляє нашу громаду на  ІІ (обласний) етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проходить у місті Володарка.  45 команд  з районів, міст, ОТГ Київської області та команда з міста Авдіївка Донецької області протягом 4 днів продемонструють мужність, спритність, витривалість та звитягу у  9 конкурсах гри «Джура».

19 червня на церемонії урочистого відкриття були присутні гості:            В’ячеслав Кучер - в.о. голови Київської обласної державної адміністрації, Віра Рогова - директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Тамара Нестерук – директор Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», представники районних адміністрацій та громад області. Юрій Валентинович Мар’яновський – начальник гуманітарного відділу Узинської міської ради, керівники місцевих органів управління освіти Київщини, ветерани АТО.

Урочисте відкриття заходу розпочалося біля стели Героям Небесної Сотні  покладанням квітів гостями та юними джурами Київщини. Продовжилися урочистості вже на території 72-ої окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців за участю керівників Київської обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки, Білоцерківської міської ради, командування військової частини, представників обласної Ради козацтва, учасників  антитерористичної операції на Сході України, представників громадських організацій, керівників  місцевих органів управління освітою.

Конкурси «Впоряд» та «Стрільба» вже відбулися у перший день на території    72-ої окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців,  ще 7 етапів змагань відбудуться  у наступні три дні на території Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації». Крім змагань, для учасників гри «Джура» організована цікава та насичена програма,  майстер-класи: збирання та розбирання автоматичної зброї,  саперної підготовка, тактичної медицини, метання гранати, в’язання туристських вузлів, проходження  смуги перешкод, які проведуть фахівців  у відповідній сфері діяльності.

Тож  наступні дні для учасників гри будуть надзвичайно насиченими.

Бажаємо нашій команді «Фортеця» успіхів у змаганнях!