Створюємо нове освітнє середовище разом

Дата: 13.06.2019 15:10

Сьогодні, 13 червня, у заклади освіти м.Узина завітали народний депутат України Гудзенко В.І. та Узинський міський голова Гринчук В.Ю. Шановних гостей радо вітали педагогічні працівники  та діти, які відпочивають у пришкільних та мовних таборах (а це 243 учні). Гості ознайомилися з умовами відпочинку дітей, ходом ремонтних робіт по підготовці закладів освіти до нового навчального року та поспілкувалися з працівниками шкіл щодо їх проблем та побажань. За сприяння народного депутата Гудзенка В.І. кожна Узинська школа отримала подарунки — мультимедійні комплекси та інтерактивні проектори з ноутбуками. Гудзенко В.І. завірив колективи закладів освіти у своїй подальшій підтримці та пообіцяв і надалі докладати зусиль для забезпечення  шкіл комп'ютерним і мультимедійним обладнанням, що дасть змогу створювати якісно нове освітнє середовище для дітей та учнівської  молоді громади.