Інформація про відзначення 160 річниці з дня народження Конана Дойла

Дата: 22.05.2019 16:15

Про нього відгукувалися як про людину з високими моральними принципами. Сучасники вважали його «найдосконалішим втіленням джентльмена», особливо в стосунках з жінками. Він захоплювався багатьма видами спорту, відмінно грав в більярд, був одним з перших організаторів авторалі, першим випробувачем мопеда.

Його називали «великим акумулятором ідей». Саме йому належить думка про прокладання тунелю під Ла-Маншем, створення плавучих мін, надувних гумових човнів для порятунку корабельних екіпажів, камуфляжних сіток для гарматних розрахунків, натільної броні.

Він був корабельним лікарем на китобійному судні, полював на тюленів в Гренландії, служив на сухогрузах біля берегів Західної Африки. З не меншим ентузіазмом вивчав окультні науки, грав на банджо.

Він пишався родинними зв'язками з Вальтером Скоттом, а у  сім'ї  існував неймовірний культ предків - дворян з древнього родоводу, що нараховує шість століть. Серед них - королі Генріх ІІІ і Едуард ІІІ.

Ви здогадалися хто це? Так, це КОНАН ДОЙЛ, творець безсмертного образу Шерлока Холмса. Чотири повісті і понад 50 оповідань, присвячених талановитому детективу та його другові доктору Ватсону, принесли Конан Дойлю світову славу.

22 травня виповнилося 160 років з дня народження  письменника.

В Узинській ЗОШ  І – ІІ ст.№5  відзначили цю дату.

Особливо відзначилися  Шушківський Максим, Петраченко  Алісія (учні  8 та 7 класів, виконавці  ролі Шерлока Холмса), Книш Олександра ( учениця 8 класу, виконавиця ролі Хелін Стоунер), Шишко Дмитро, Рінсевич Євгенія ( учні 8 та 7  класів, виконавці ролі доктора Ватсона), ведучі Козел Софія,  Чуйко Яна ( учні 7 класу).

Учні школи  побували в музеї загублених речей, прийняли участь у вікторині, отримали солодкі призи.

Коментарі:

Анонім
2019-05-23 15:47:49

Гарні дітки, хай їм пощастить в майбутньому.