День шани і подяки в Узинській міській ОТГ

Дата: 20.05.2019 14:30

17 травня 2019 року з метою об’єднання зусиль усіх небайдужих людей на шляху до миру в нашій країні, вперше в Узинській об’єднаній громаді було проведено День шани і подяки. Ініціатори заходу - Узинська спілка матерів та дружин учасників АТО та  Узинська спілка учасників АТО.

На свято були запрошені представники організацій, приватні підприємці, пересічні мешканці громади, які з 2014 року по теперішній час допомагають нашим героям-захисникам в зоні АТО наблизити перемогу.

Зворушливі слова, нагороди, Подяки, квіти, чудові концертні номери зробили цей захід теплим, щирим, незабутнім і по-справжньому родинним.

Аби слова вдячності від воїнів АТО почули в інших населених пунктах України, керівник Узинської спілки матерів та дружин учасників АТО Цуканова О. М. і керівник Узинської спілки учасників АТО Гусленко С.Б. ініціювали челендж - передали символічну ляльку-мотанку і вишитий рушник, які є оберегами в українській культурі, до того населеного пункту, де буде проведено наступний День шани і подяки.

Усі присутні в залі побажали мирного неба над головою, здоров’я, щастя, злагоди, душевного спокою і добробуту всій родині, яка проживає у великому домі, що зветься – Україна.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)