День Науки в Узинській ЗОШ І - ІІ ст. № 5.

Дата: 02.05.2019 09:31

Інформація Узинської загальноосвітньої школи І – ІІ ст. № 5

про проведення Дня науки

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Цьогоріч він припадає на 18 травня. День науки – відносно молоде свято для українських учених, хоча Національна академія наук України (НАНУ) була створена ще 27 жовтня 1918 року. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом з тим це – основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбутнього.

Розвиваючи зацікавленість учнів до різноманітних наук, вчителі Узинської ЗОШ І – ІІ ст. № 5 26 квітня 2019 року провели для своїх школярів квест до Дня Науки. І не просто обрали цю дату. Метою проведення квесту було зацікавити учнів розвитком наук, показати її користь і значущість. А незнання, недосконале вивчення того чи іншого наукового закону може призвести до трагічних наслідків, як це сталося 33 роки тому, коли на Чорнобильській АЕС стався вибух і привів до трагічних наслідків.

Директор школи                                              А.Т. Курінна