Відкритий чемпіонат Узинської об’єднаної територіальної громади з боксу серед юнаків «Соколята»

Дата: 18.03.2019 11:12

Фото без опису

15 березня 2019 р. у спортивній залі Узинської ЗОШ №1 відбувся відкритий чемпіонат Узинської об’єднаної територіальної громади  з боксу серед юнаків «Соколята».

Фото без описуОрганізатор змагань - Центр фізичної культури і спорту ім. П.Р. Поповича  Узинської міської ради під керівництвом  Ломтадзе І.З.                              Фото без опису

У змаганнях взяли участь 20 спортсменів різних вікових категорій  з Узина та Білої Церкви.

На свято спорту завітали почесні гості:Узинський міський голова Гринчук В.Ю., помічник народного депутата України Гудзенка В.І., депутат Узинської міської ради  Гудзенко Є.В., депутат Узинської міської ради Письменний А.В, громадський діяч - Лучко В.А., які активно долучились до встановлення нового рингу.

Фото без описуФото без описуФото без опису

На параді відкриття міський голова Гринчук В.Ю. привітав учасників змагань та презентував професійний боксерський ринг, придбаний Узинською громадою для вихованців Центру фізичної культури і спорту ім. П.Р. Поповича.

Фото без опису

Усі спортсмени показали видовищний бокс, доклавши максимум зусиль для досягнення поставленої мети. Суддя в рингу - майстер спорту міжнародного класу, почесний працівник туризму України, почесний донор, рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, переможець марафонських запливів у крижаній воді Зеленецький С.В.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Боксерів - переможців та призерів нагородили медалями та цінними подарунками від організаторів заходу.

Вітаємо переможців та призерів змагань!