Розбудова Нової Української школи в Узинській громаді

Дата: 14.03.2019 15:08

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Ми продовжуємо реалізацію концепції Нової Української школи в своїй громаді, де прислухаються до думки учнів, вчать критично мислити, бути відповідальними громадянами.

А для цього одне із першочергових завдань – покращення  матеріально технічної бази закладів освіти, забезпечення умов для використання нових інформаційних технологій.

13 березня голова Узинської громади В.Ю. Гринчук разом зі своїм заступником О.П. Кравченко та начальником гуманітарного відділу В.Ю. Мар’яновським завітали до першокласників Узинської гімназії та Узинської школи № 5 - подарували для них сучасні телевізори та програмне забезпечення. Міський голова В.Ю. Гринчук зауважив: співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителями, учнями, адміністрацією  громади та батьками – наріжний камінь, який допоможе досягти позитивних результатів. Адже саме так можливо втілити головну мету: створити сучасне, якісне освітнє середовище, впровадити навчання для життя. І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.