Шевченківські дні в Іванівському НВК

Дата: 05.03.2019 15:42

9 березня вся Україна буде відзначати ювілей Т.Г. Шевченка – 205- річчя від дня його народження. В Іванівському навчально-виховному комплексі протягом цього тижня відбуваються заходи, присвячені цій події.  Бібліотекар закладу підготувала виставку, провела бліц-опитування «Що ми знаємо про Шевченка».

З метою осягнути велич слова Кобзаря, невичерпність його спадщини, заохотити учнів до ґрунтовного вивчення життєвого та творчого шляху генія українського народу вчитель української мови та літератури Новацька А.Я. провела ділову гру «Найрозумніший шевченкознавець», у якій змагалися учні 10 класу.

У школі були організовані не звичайні, а цікаві перерви. Учні мали змогу розгадувати кросворди, ребуси, складати розсипані прислів’я. Усі завдання були пов’язані із життям та творчістю Т.Г. Шевченка. Учні не лише відгадували завдання, а й пригадували відомості, факти про Кобзаря, пояснювали зміст прислів’їв та приказок.

Шевченківські дні в Іванівському НВК тривають, попереду ще багато цікавих подій!